AK Parti, “Birlik, İrade, Zafer” programının hazırlıklarını tamamladı

osman nuri kabaktepe tevfik göksu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İstanbul İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın da katılımıyla gerçekleşecek olan “Birlik, İrade, Zafer” programının hazırlıklarını tamamladı. Nef Stadyumu’nda düzenlenecek toplantı öncesi stadın zemininin bozulma ihtimaliyle ilgili endişeler hakkında konuşan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Biz programımızı stadyumda gerçekleştiriyoruz. Öncelikle ilgili herkese teşekkür ediyorum. Bizim en büyük hassasiyetimiz stadyumumuzdaki, spor tesisimizde sıfır eksiklikle, sıfır hatayla bu programın gerçekleşmesi. Dolayısıyla zemin de bizim kırmızı çizgimiz. Dolayısıyla zeminle ilgili de en ufak bir hatanın eksikliğinin olmamasını temin edeceğiz ifadelerini kullandı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, “Cumhurbaşkanımız, ‘Yüz yüze 100 gün programı için 2023’ün başarısının ve zaferinin işaret fişeğidir’ dedi. İnanıyorum ki 27 Kasım da, ‘Birlik, İrade, Zafer’ programı, işaret fişeğinin herkes tarafından görülmesini sağlayan bir program olacak.” dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından Nef Stadyumu’nda düzenlenecek olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı “Birlik, İrade, Zafer” programının hazırlıkları tamamlandı.

“İşaret fişeğinin herkes tarafından görülmesini sağlayan bir program olacak”

Hazırlıkların tamamlanmasının ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Bu millet çok partili hayata geçtiğimiz günden beri kendi isteklerini sandıktan almayı başarmış bir millettir. Demokrasi ve hukuk içerisinde kalarak kendi taleplerini gerçekleştirmeyi başarmış, ender milletlerden bir tanesidir. Yine 2023’te bu kazanımlarımızı soldurmak isteyen yerel ve küresel işbirlikçilerine sandığın içerisinde en güzel dersi vererek iradesini sapasağlam tutarak solduramayacaklarını ve olmaya devam edeceğimizi göstereceğiz. İradeyle bunu kastediyoruz, zaferle de başarıyı 85 milyon olarak Türkiye’nin hakikaten bugün geldiği noktanın daha da ileriye taşınacağını. 27 Kasım’da burada düzenleyeceğimiz ve 100 bin sandık görevlimizle, mahalle ilçe teşkilatlarımızla, İstanbullu hemşerilerimizle olan buluşmamıza da tüm kardeşlerimizi de davet ediyoruz. İstanbul’un coşkusu, İstanbul’un hazır olduğunu ve İstanbul’un sözünü buradan hep birlikte haykıracağız diyorum. Bu çalışmaya verecekleri ve “İstanbul’un Sözü: Birlik, İrade, Zafer, İstanbul’un yolunda biriz” çalışmasına katkı sunacak tüm teşkilat mensubu kardeşlerime şimdiden teşekkür ediyorum. Türkiye içinde, İstanbul’umuz için de. Cumhurbaşkanımız Yüz yüze “100 gün” programı için 2023’ün başarısının ve zaferinin işaret fişeğidir dedi. İnanıyorum ki 27 Kasım da, Pazar günü burada gerçekleştireceğimiz program “Birlik, İrade, Zafer” programı,  işaret fişeğinin herkes tarafından görülmesini sağlayan bir program olacak. O nitelikte o mahiyeti de karşılayacak. Burada önemli olan 100 bin sandık görevlimizin teşkilat mensubumuzun mahallelerimizin, üyelerimizin buraya gelip gelmemesi ehemmiyet taşımakta, en önemli olan şey, buranın oluşturacağı manadır” dedi.

“Zemin de bizim kırmızı çizgimiz”

Kabaktepe konuşmasında stadyum zeminine de değinerek, “Biz programımızı stadyumda gerçekleştiriyoruz. Öncelikle ilgili herkese teşekkür ediyorum. Bizim en büyük hassasiyetimiz stadyumumuzdaki, spor tesisimizde sıfır eksiklikle, sıfır hatayla bu programın gerçekleşmesi. Dolayısıyla zemin de bizim kırmızı çizgimiz. Dolayısıyla zeminle ilgili de en ufak bir hatanın eksikliğinin olmamasını temin edeceğiz. Tüm arkadaşlarımız onunla ilgili tedbirleri aldılar. Bu konudaki hassasiyetimizi değerli basın mensuplarımız vesilesiyle altını tekrar çizmek istiyorum. Stadımızın zemini hiçbir hasara ve zarara uğramadan bir sonraki hafta müsabaka varsa bilmiyorum, şu an fikstürü, en güzel bir şekilde devam edecektir. Onu da buradan belirtmek istiyorum” dedi.

Program, 27 Kasım Pazar günü gerçekleşecek.Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir