Ali Tarakcı ile Gündem: Gerekirse soğan ekmek yeriz diyenler, fiyatlardan haberiniz var mı?

Ekran Resmi 2023-03-23 16.38.29
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

gerçektivi’nin sevilen programı ‘Ali Tarakcı ile Gündem‘de gazeteci Ali Tarakcı gündemi yorumluyor.

gerçektivi takipçilerinin severek izlediği “Ali Tarakcı ile Gündem”, bugün de gündemin en önemli konularıyla karşınızda olacak. Ali Tarakcı’nın ana gündeminde, “Gerekirse soğan ekmek yeriz diyenler, fiyatlardan haberiniz var mı? “ var..

gerçektivi youtube kanalına abone olarak, herkesten önce, programlar konusunda bilgi sahibi olabilir, canlı yayınları takip edebilirsiniz.

gerçektivi YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

23 Mart 2023 günü saat 16.00’da gerçektivi’de canlı yayımlanan programın tekrarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İşte günün ana başlıkları:– Diyarbakır’ın Lice İlçesi’nde İstiklal Marşı’nı söylemesi için zorlanan 10 yaşındaki çocuk darp edildikten sonra elleri ve ayakları bağlı bir şekilde dereye atıldı. Avukatlar suç duyurusunda bulundu.

– HDP: Amed Newrozunda LGBTİ+’lara yapılan saldırıyı kınıyoruz. Nefret ve ayrımcılığı körükleyen politikalara izin vermeyeceğiz!

– Metin Külünk: CHP’nin CB adayı KK; kapı arkasında HDP ile hangi şartlarda el sıkıştınız. El sıkıştığınız maddeleri kamuoyu ile paylaşmak zorundasınız açıklayınız. CHP ve diğer partilerin vatansever mensuplarını kandırma hakkınız yok.

– Erdoğan: Hüda-Par’a yakıştırılmak istenen bazı çirkinlikler var, Hüda-Par yetkilileri zaten bunu reddediyor. Tamamen yerli ve milli bir yapı….

– Cumhurbaşkanı Erdoğan: 14 Mayıs’a kadar, meydanlardan çok ekranlarda daha çok görüneceğiz herhalde. Öyle görünüyor

– Yavuz Ağıralioğlu: “Biz, Müslüman olmayan Türk’e Türk demeyiz, Müslüman olmayan Kürt’e niçin insan diyelim”

– İyi Partili Ağıralioğlu: Kemal Bey dayatmasına karşıyız; HDP’nin içinde olduğu bir denklemde, terörün gölgesinin düştüğü yerde olmayız

gercektivi youtube kanalımıza abone olmayı, videolarımızı beğenmeyi ve destek olmayı unutmayın.

Bu Yazıya Tepki Ver