Aşı karşıtları hekimleri tehdit etti: “Yargılanacaklar”

asi-karsiti-miting
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medyadan örgütlenen ve “Pandemi büyük buluşması” adı altında Üsküdar’da toplanan Aşı karşıtları miting yaptı. Miting’de konuşan Dr. Bilgehan Bilge, aşı yapılmasını savunan hekimleri de hedef gösterdiği konuşmasında,  “Bu bir slogan ya da şaka değil; yargılanacaklar! Aşıyı vuran zavallı sağlık memurları, hemşireler değil hekimler yargılanacak. Yok ‘benim haberim yoktu’, ‘ben devlet memuruyum’, ‘Sağlık Bakanlığından tamim geldi, genelge geldi, emir geldi’, ‘Ben o yüzden ruhsatsız bir maddeyi insanlar üzerinde uyguladım’ demek gibi bir lüksü yok hekimlerin” dedi

Korona aşısına karşı kampanya başlatanlar İstanbul Üsküdar’da miting yaptı. Mitingde konuşan Dr. Bilgehan Bilge aşı yapan hekimlerin yargılanacağını söyledi.

İstanbul Üsküdar’da toplanan aşı karşıtları miting havasında gösteri yaptı. Sosyal medyadan örgütlenen ve “Pandemi büyük buluşması” adı altında Üsküdar’da toplanan kalabalığa Dr. Bilgehan Bilge konuşma yaptı.

Bilgehan Bilge “Asla ve kat’a aşı olmayın. Uçaklara bindirmesinler, AVM’lere sokmasınlar. Vallahi de billahi de 1 sene sonra bu kararlarından vazgeçecekler ve aşı olanlardan özür dileyecekler” ifadesini kullandı.

Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir