Beylildüzü’nde yetişkinler için kapılar hep açık

IMG_7114
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beylikdüzü’nde yaşayan vatandaşları sağlıklı bir yaşama ve spora teşvik etmek amacıyla düzenlenen yetişkin spor kurslarında ikinci dönem başladı. İlçedeki altı spor salonunda düzenlenen kurslar uzman eğitmenler eşliğinde, ihtiyaca göre farklı günlerde ve saatlerde, karma ya da kadın-erkek ayrı gruplarla veriliyor.

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen yetişkin spor kurslarının ikinci dönemi başladı. Altı spor salonunda sürdürülen eğitimler, ihtiyaca göre farklı günlerde ve saatlerde, karma ya da kadın-erkek ayrı gruplarla veriliyor. Uzman eğitmeler eşliğinde, uygun fiyatlara sunulan kurslar arasında aerobik, yoga, fitness, pilates ve zumba da var. 18-25 Nisan tarihleri arasında kayıtları tamamlanan kursların 3. dönemi ise eylül-ekim döneminde başlayacak. Ancak kontenjanda oluşabilecek boşluğa göre, mevcut dönemde de katılmak mümkün.

Altı salonun tamamında fitness eğitimi veriliyor

Beylicium AVM, Aydın Örs Spor Salonu ve Özgecan Aslan Kültür Merkezi’ndeki salonlar kadınlara özel hizmet verirken, Koral Berkin Kutlu Spor Tesisi ve Yüzme Havuzu’nda karma düzen uygulanıyor. Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi, Öğretmen Fedai Altun Spor Tesisi ve Fatih Sultan Mehmet Kültür ve Sanat Merkezi’nde ise kadınlar ve erkekler ayrı katlarda çalışıyorlar. Altı salonun tamamında fitness eğitimi verilirken; Aydın Örs Spor Salonu, Beylicium AVM, Zübeyde Ana SYM ve Özgecan Aslan Kültür Merkezi’nde pilates; Aydın Örs Spor Salonu ve Beylicium’da yoga ve zumba, ilaveten Beylicium’da aerobik eğitimi de almak mümkün. Kayıtlar Beylikdüzü Belediyesi’nin resmi internet sitesi olan www.beylikduzu.istanbul adresi üzerinden online yapılabiliyor.

 Bu Yazıya Tepki Ver