Boyu: 1.65’miş Yüreği: Kocamanmış

soylu2
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sedat Peker’in “1,6 milyon liralık arabaya biniyor” diyerek gündeme getirdiği Soylu’nun danışmanlarından Ali Faik Hacıoğlu, “Boyum 1.65 ama yüreğim kocaman” diyerek yanıt verdi.

Yayınladığı videoları milyonlarca kişi tarafından izlenen Sedat Peker, “İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun danışmanı bile zengin diyerek” gündeme getirdiği Ali Faik Hacıoğlu Twitter hesabından yaptığı açıklamayla yanıt verdi.

“Arabamı satışa çıkardım”

Hacıoğlu açıklamasında “Ben Ali Faik Hacıoğlu, Hayatımda eroin, kokain satmadım, kimseyi öldürmedim, kimsenin malına çökmedim. Devletime, milletime ihanet etmedim.” ifadelerini kullandı. Söz konusu evin yapımını ailesiyle birlikte, İçişleri Bakanlığı danışmanlığına getirildiği 2016 yılında tamamladıklarını savunan Hacıoğlu, evin ifade edilen rakamın 6’da birine mal edildiğini öne sürdü. Bahse konu aracı ise “hemen hemen 1 yıl önce yarısını borçlanarak 877 bin TL’ye aldığını” söyleyen Hacıoğlu aracı bir süre önce “borçlarını ödemek için” satışa çıkardığını belirterek, sözlerini “Benim boyum 1.65 ama yüreği kocaman olan bir Trabzon uşağıyım” diyerek bitirdi.

Etik Kurulu Başkanı’ndan destek

AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Başkanı Prof. Kemalettin Aydın, Hacıoğlu için “Seni ve yüreğini gençliğinden beri biliyoruz. Hayat ve siyasetteki mücadeleni yeni nesile örnek gösteriyoruz. Yolun ve bahtın açık olsun Sevgili Ali Faik” diyerek destek verdi.Ülkücü camianın reisi

Yaptığı açıklamada Peker’e ‘organize suç örgütü lideri’ diyen Hacıoğlu’nun, geçmişte sosyal medya hesabı üzerinden Sedat Peker paylaşımları yaptığı ortaya çıktı.

Başka görevleri de varmış

Hacıoğlu’nun aynı zamanda İçişleri Bakanlığı Spor Derneği ve Yardımlaşma Sandığı yönetiminde olduğu da ortaya çıktı.

Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.