Bu kavga ses getirir: Özgür Demirtaş Atilla Yayla’yı sildi !

özgür demirtaş atilla yayla
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, sosyal medyada kendisini hedef alan Atilla Yayla’yı silen bir paylaşım serisine imza attı, önce “Uluslar-arası akademik yayınınız yok” dedi,  sonra “Anladığım kadarı ile çıkarınız için Siyasal İslam’a yanlayan bir liboşsunuz” diye el artırdı.

Liberal Düşünce Topluluğu kurucusu Atilla Yayla, sosyal medya hesabından Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ı hedef alan bir paylaşımda bulundu. Yayla, paylaşımında “Adam Akbank YK üyesi ve böylesine partizan. İlginç bir durum doğrusu. Banka buna nasıl müsaade ve tahammül ediyor anlamak zor” dedi.

“ULUSLAR-ARASI AKADEMİK YAYININIZ OLMADIĞI İÇİN SİZİ TANIMIYORUM”

Özgür Demirtaş da bu paylaşımı üzerine Yayla’ya Twitter hesabından yanıt verdi. Demirtaş, Yayla’ya seslenerek şu ifadeleri kullandı:

“Uluslar-arası akademik yayınınız olmadığı için sizi tanımıyorum. Anladığım kadarı ile ÇIKARINIZ için Siyasal İslam’a yanlayan bir LİBOŞsunuz. Ben Özgürlükçü bir insan olduğum için: ‘O yüzden mi sizi Bakan’ın Üniversitesine aldılar’ demeyeceğim. Benim hiçbir siyasi partiyle bağım yok (olsa 5 dkda kayıtları çıkarırlar). Ama sizin profiliniz siyasi parti RT’si kaynıyor. Önce insan kendine bakmalı. Ben Türkiye’deki 10 pozisyonumun 3-5’ini bıraksam bana bir şey olmaz. Ama siz Edirne’nin Batısı, Van’ın doğusunda HİÇsiniz.

Bu arada bana yazdığınız: Vergisini verdiğim, alnımın akıyla yaptığım işlerimden birine bir TEHDİTdir. Bunu da TÜM TÜRKİYE not etti.”

İşte Özgür Demirtaş’ın paylaşımları:

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir