Ceza, Killa Hakan’ın son durumunun açıkladı

ceza killa hakan
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Killa Hakan adıyla tanınan rapçi Hakan Durmuş’un yoğun bakımda tedavisi devam ediyor.

Almanya’da yaşayan ünlü rapçi Killa Hakan’ın durumunun kritik olduğunu yakın arkadaşı Massaka sosyal medya sayfasından açıklamıştı. Ünlü rapçi Ceza da Killa Hakan’ın son durumu hakkında sevenlerine bilgi verdi.

3 GÜNDÜR YOĞUN BAKIMDA!

Sosyal medya hesabından bir bilgilendirme yapan Ceza “Arkadaşlar, değerli Killa Hakan ile ilgili haberleri ben de yanımdakilerden alıyorum. Maalesef 3 gündür yoğun bakımda, durumu çok kritik ve dualarımıza ihtiyacı var. Bir an önce güzel haber almak için bekliyoruz” dedi.

UZUN süredir akciğer ve gırtlak hastalığı çeken ‘Killa Hakan’, geçen yıl da akciğer sorunları nedeniyle uzun süre hastanede tedavi görmüştü. Gırtlağındaki hastalık nedeniyle stent takılan Killa Hakan’ın, stentinin değiştirilmesi için yeniden hastaneye yattığı ve ameliyat sırasında yaşanan komplikasyondan dolayı enfeksiyon kaptığı öğrenildi.

SON PAYLAŞIMI: KENDİMLE UĞRAŞIYORUMKreuzberg’de yaşayan Killa Hakan, mart ayında yaptığı paylaşımda yaşadığı sağlık sorunlarını anlatmıştı:

“Selam arkadaşlar. Bayağı bir zamandır yoktum. Ameliyat oldum, iyileşmeye Çalışıyorum. Sağlığım yerine gelsin güzel şeyler yapacağım inşallah.
Şimdilik kendimle uğraşıyorum ve pek fazla bir şey yapamıyorum. Tüm beni merak edip soranlara Tüm Killa sevenlere selamlar ve sevgiler. Mücadeleye devam…”

Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.