Dilan Polat’ın arkadaşı Nez Demir gözyaşlarına boğuldu: Arkadaş kurbanıyım

103144861-yeni-proje-32
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kara para aklama iddialarıyla gündeme gelen ve mal varlıklarına el konulan Dilan Polat’ın eski ortağı ve arkadaşı Nez Demir’in de mal varlığına el konuldu. Demir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında ağlayarak, “Tamamen arkadaş kurbanı oldum” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve Engin Polat, kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddialarıyla haftalardır Türkiye gündeminin birinci sırasında. Son olarak başsavcılık konuya dair açıklama yaparak ailenin mal varlığına el konulduğunu açıkladı.

Bu süreçte Polat’ın eski ortağı ve bir dönem yakın dostu olan Nez Demir’in güzellik merkezine de bu soruşturma sıçradı. Nez Demir’in mal varlığına da el konuldu.

“GÖZALTINA ALABİLİRLER KOŞARAK GELİRİM”

Nez Demir’in açıklaması şöyle:

“Yeni şirketlerimin ismi geçen şirketlerle ilişkisi yok, 3 yıl önce olan ortaklıkta da bir sıkıntı yok. Devlet de diyor ki inceleyene kadar tedbirimi bir koyayım. Peki benim buradaki mağduriyetim ne olacak? Servetim yok, el koyulacak bir şeyim yok, böyle şeylerin içinde olmak bile onur kırıcı benim için. Ben bu incelemenin herkesten daha çok hızlı sonuçlandırılmasını istiyorum. Bana tedbir geldi 40 yıllık esnaf babama geldi, ben maaş ödüyorum, kira ödüyorum… Bütün yetkililere rica ediyorum, beni gözaltına da alabilirler, ifadeye de çağırabilirsiniz, koşa koşa gelirim lütfen.”Bu Yazıya Tepki Ver