Fenerbahçe’den Aziz Yıldırım’a cevap

fenerbahce
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe Kulübü, eski başkanlardan Aziz Yıldırım’ın otoparkla ilgili taleplerinin karşılanmadığı iddiasının gerçek olmadığını savundu.

Aziz Yıldırım, sarı-lacivertlilerde yarın başlayıp 26 Haziran Cumartesi günü sona erecek olağan seçimli genel kurul toplantısı için kulüpten eski yönetici Abdullah Kiğılı’nın yürüme problemleri nedeniyle otopark talebinde bulunduklarını ve bu talebin kabul edilmediğini açıkladı. Yıldırım, daha önce gideceğini duyurduğu genel kurula otopark tahsisi gerçekleşmediği için katılım sağlamayacağını duyurdu.

Fenerbahçe Kulübü, Aziz Yıldırım’ın bu açıklamasına internet sitesi üzerinden yanıt verdi.

İşte yanıtlar:

– “Sayın Aziz Yıldırım’ın belirttiği doğrultuda kendilerine bir alan açılmış, kongre giriş kartlarının teslim alınacağı alana çok daha yakın olan Fenerium otoparkımızdan kendilerine yer verilmiştir. Arzu ederlerse otoparkın hemen üzerindeki Fenerium Tribünü’nü de kullanabileceklerini de belirtmek isteriz. Dolayısıyla yapılan bu açıklamanın hiçbir cümlesi gerçeği yansıtmamaktadır”

– “Beklentimiz, bugün canlı yayında söz vermiş olduğu gibi eski başkan Sayın Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarının, Fenerbahçe’mizin demokrasi bayramı olan kongremize katılım göstermeleridir”Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir