GERÇEK BAKIŞ: AYM’ye AK Partili o isim seçildi

GErçek bakış 1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

gerçektivi ekranlarının artık vazgeçilmez programı olan ve gerçektivi takipçilerinden yoğun ilgi gören “Gerçek Bakış”, kendi saatinde izleyicileriyle buluştu. Bu gece de Gerçek Bakış yine dolu bir gündem programı ile karşınızda oldu

Ali Tarakcı ve Vidin Özyer’in katıldığı program yoğun bir gündemle karşınızda oldu. Ali Tarakcı ve Vidin Özyer’in ana gündeminde Anayasa Mahkemesine üye seçilen Çorum Barosu Başkanı Kenan Yaşar yer aldı.

Gerçek Tivi programcısı Hüsamettin Aslan canlı yayın için stüdyomuza bağlanacak ve gündem ile ilgili soruları yanıtlayacak.

gerçektivi youtube kanalına abone olarak, herkesten önce, programlar konusunda bilgi sahibi olabilir, canlı yayınları takip edebilirsiniz.

gerçektivi YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

19 Ocak 2021 günü saat 21.00’de gerçektivi’de canlı yayımlanan programın tekrarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İşte gecenin konuları:– AYM’ye seçilen AK Partili isim kim? Avukatların temsilcisi olarak Baro oylamasında ve TBBM’de yapılan oylamada kaç oy aldı?
– Boğaziçi Üniversitesi’nde Özgür Üniversite isteyen ve eylemlere destek veren 3 dekan görevden alındı.
– Ali Kemal Özcan : Demirtaş’ın canını sadece Öcalan kurtarabilir… Neden böyle bir dönemde, geçmişte İmralı’ya gidip mektup getiren Akademisyen Özcan, bu sözleri gündeme getirdi?

gercektivi youtube kanalımıza abone olmayı, videolarımızı beğenmeyi ve destek olmayı unutmayın.

Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.