Gerçek Bakış: Soylu ve Akar Bakan olmayacak!

WhatsApp Image 2023-05-26 at 22.17.37
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

gerçektivi ekranlarının artık vazgeçilmez programı olan ve gerçektivi takipçilerinden yoğun ilgi gören “Gerçek Bakış”, izleyicileriyle buluştu. Bu gece de Gerçek Bakış yine dolu bir gündem programı ile karşınızda oldu.

Ali Tarakcı ve Vidin Özyer’in katıldığı program yoğun bir gündemle karşınızda olacak. Ali Tarakcı ve Vidin Özyer’in ana gündemindeSoylu ve Akar Bakan olmayacak! vardı..

gerçektivi youtube kanalına abone olarak, herkesten önce, programlar konusunda bilgi sahibi olabilir, canlı yayınları takip edebilirsiniz.

gerçektivi YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

26 Mayıs 2023 günü saat 23.00’da canlı olarak yayınlanan programın aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Ali Tarakcı ve Vidin Özyer ortak yayınında;– Abdüllatif Şener’den tepki çeken sözler: Kandil’in açıklamalarından etkilenen oylar

– Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nun kredi kartı faizi silme vaadini hedef aldı: Meclis’te Cumhur İttifakı’nın izni olmadan nasıl yapacaksın?

– Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan “Seçimi kazanırsanız Kabinede değişiklik olacak mı?” sorusuna yanıt: Kadrolarımızı yenileyeceğiz

– Almanya’da Yaşayan Gurbetçi: “Ben Almanya’da 80 bin Euro’luk Audi’ye biniyorum. Buradakiler de halen hükümeti övüyor.”

– Parti devletinde bugün: Kılıçdaroğlu’nun SMS’leri için yasak kararı alındı!

gercektivi youtube kanalımıza abone olmayı, videolarımızı beğenmeyi ve destek olmayı unutmayın.

Bu Yazıya Tepki Ver