GERÇEK BAKIŞ: Selçuk Geçer söyledi Ak Parti gerçekleştirdi

gerçek bakış selçuk geçer1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

gerçektivi ekranlarının artık vazgeçilmez programı olan ve gerçektivi takipçilerinden yoğun ilgi gören “Gerçek Bakış”, kendi saatinde izleyicileriyle buluştu. Bu gece de Gerçek Bakış yine dolu bir gündem programı ile karşınızda oldu

Ali Tarakcı ve Vidin Özyer’in katıldığı programın ana gündeminde Döviz kurlarındaki hareketlilik ve beklentiler yer alırken, ekonomist Selçuk Geçer canlı yayın için stüdyomuza bağlandı ve gündem ile ilgili soruları yanıtladı

gerçektivi youtube kanalına abone olarak, herkesten önce, programlar konusunda bilgi sahibi olabilir, canlı yayınları takip edebilirsiniz.

gerçektivi YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

2 Aralık 2021 günü saat 21.00’de gerçektivi’de canlı yayınlanan programın tekrarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İşte gecenin konuları:

– Ekonomist Selçuk Geçer döviz konusunda bir kez daha haklı çıkacak mı?
– Avrupa Konseyi, AİHM’in Osman Kavala kararını yerine getirmediği için Türkiye’ye karşı ihlal sürecini başlatma kararı verdi. Bu karar Doları daha da çok tırmandırır mı?
– Yeni Maliye ve Hazine Bakanı Nurettin Nebati’nin FETÖ elebaşı Fethullah Gülen ile beraber fotoğrafı ne anlama geliyor?
– Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, neden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın silah arkadaşı olmak istedi?gercektivi youtube kanalımıza abone olmayı, videolarımızı beğenmeyi ve destek olmayı unutmayın.

Bu Yazıya Tepki Ver