İlker Canikligil’den Hakan Şükür’e davet: “FluTV’nin kapısı herkese açıktır”

ilker canikligil
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Reklam yönetmeni İlker Canikligil, FETÖ’ soruşturması kapsamında Türkiye’de hakkında yakalama kararı bulunan ve mal varlığına el konulan eski milli futbolcu ve eski AK Parti milletvekili Hakan Şükür’ü, YouTube kanalı FluTV’ye davet etti.

Babala TV isimli YouTube kanalı üzerinden program yapan ve son günlerde konuk aldığı siyasi isimlerle gündem olan Oğuzhan Uğur’un Hakan Şükür’ü davet eden sosyal medya paylaşımı tepki çekmişti.

Uğur, tepkilerin ardından paylaşımını kaldırmıştı. Ardından Hakan Şükür’den, “2 defa yazdıklarını silmek zorunda kalındığı Ülkemde Oğuzhan Uğur ‘u anlamakla beraber, toplumun da bu durumdan bir şeyler anlamasını tabi ki isterim. Duygularımı bu kısa özette ve tamamını da linkte olduğunu hatırlatayım” açıklaması gelmişti..Oğuzhan Uğur ise sosyal medya hesabından, “Hakan Şükür’e yaptığım daveti, samimi eleştirileri tek tek okuyarak tekrar değerlendirdim. Babamla da uzun bir konuşma yaptım. Kendisine konuşma hakkı verip, FETÖ’ye sempati kazandırma ihtimalini ve tek bir kişiyi bile kandırması riskini göze almamalıyım. Acele karar vermişim. Tabii bunu da parça parça atacakları için “korkak” diyecekler ama ben hatamı kabul ederim. Soru sormak asıl benim hakkım kafasıyla baktım. Tam tartamamışım.???? Bu arada halen beni Fetöcülükle suçlayan eski FETÖ aşıklarıyla yüzleşmeye hazırım. =) onda sıkıntı yok. Fetöcüler siz de merak etmeyin. Siyaset konusunu kapatınca babamı da konuk alacağım” diye yazmıştı.

Reklam yönetmeni İlker Canikligil de yaşananların ardından bugün sosyal medya hesabından Hakan Şükür’ü etiketleyerek, “FluTV’nin kapısı herkese açıktır” diye yazdı.

Bu Yazıya Tepki Ver