Kanye West’in düşüşü ivmelendi… Skechers kurumsal binasından da kovuldu !

kim kardasian - kanye west
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yahudi ve siyahlarla ilgili yaptığı yorumları sonucu tepki çeken ve pek çok işbirliği anlaşması sonlanan rapçi Kanye West, haber vermeden gittiği Skechers kurumsal binasından yöneticiler eşliğinde çıkarıldı. 

The Guardian’da yer alan habere göre, rapçi Kanye West spor giyim markası Skechers’ın Los Angeles’taki kurumsal binasına davetsiz bir şekilde gitti. 

Skechers, West’in izin almadan görüntü aldığını belirterek “West ile çalışma niyetimiz yoktur” dedi. Şirket, rapçi ve yanındaki kişinin kısa bir konuşma sonrası binadan çıkarıldığını belirtti.

Skechers “West’in son zamanlarda yaptığı bölücü yorumları kınıyor ve anti Semitizm ve herhangi bir nefret söylemini tolere etmiyoruz” dedi. 

Adidas, West’in tepki çeken yorumları sonrası rapçiyle uzun süredir devam eden işbirliğini sonlandırmıştı. 

West, geçen haftalarda katıldığı söyleşilerde anti Semitik komplo teorilerinden bahsetmişti. Rapçi aynı zamanda geçen hafta katıldığı bir etkinlikte giydiği “Beyazların Yaşamı Kıymetlidir” tişörtüyle de siyahlar tarafından tepki çekmişti. West’in beraber çalıştığı Gap, Balenciaga gibi markalar da rapçiyle ilişkilerini sonlandırdı. 

Bu Yazıya Tepki Ver