Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu deprem bölgesinde !

kılıçdaroğlu- imamoğlu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana’da depremden etkilenen ve arama kurtarma çalışması süren bölgede inceleme yaptı. Kılıçdaroğlu’na, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da eşlik etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana’da depremden etkilenen ve arama kurtarma çalışması süren bölgede inceleme yaptı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar eşlik etti.

Zeydan Karalar, toplantının ardından yaptığı paylaşımda, “Depremden etkilenen bölgeleri incelemek üzere Adana’mıza gelen Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcılarımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanlarımızı Belediyemizde son durumla ilgili bilgilendirdikten sonra enkaz alanlarına geçiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Zeray Apartmanı’nda sürdürülen arama kurtarma çalışmaları hakkında bilgi alan Kılıçdaroğlu, çalışmaları bir süre izledikten sonra Adana’dan Hatay’a geçti.Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir