Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘Kandil’ tepkisi: Günah ve pislik içinde boğuldun

kemal kılıçdaroğlu recep tayyip erdoğan
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Kandil’le görüşme’ iddialarına yanıt veren Kemal Kılıçdaroğlu, “Sen büyük bir yalancısın. Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun. Artık yeter” dedi.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisiyle ilgili iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi.

Erdoğan’a, “Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun. Artık yeter” diye tepki gösteren Kılıçdaroğlu’nun paylaşımları şöyle:

“Benim Kandil’deki teröristlerle görüştüğüme dair kasetler olduğunu söyledin. Ey Erdoğan, sen nasıl bir Müslümansın! Böyle bir görüşmeye dair elinde uydurma ve montaj olmayan gerçek bir kaset var da bunu yayınlayamıyorsan sen büyük bir yalancısın, müfterisin demektir.

Samimi bir Müslüman olarak inandığım bütün mukaddesler üzerine yemin ediyorum. Hem vallahi hem billahi böyle bir görüşme yoktur, yalandır, iftiradır. Milletimizden özür dilemelisin Erdoğan. Bir insana yakışır şekilde hareket et ve göz göre göre işlediğin bu suçlardan vazgeç.

Yeter bu iftiralar yeter. Allah’a sığınıyorum dedim. Durmuyor iftiraların, yalanların durmuyor. Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun. Artık yeter.”Bu Yazıya Tepki Ver