Manchester United’da Cristiano Ronaldo krizi büyüyor

Cristiano Ronaldo
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manchester United’ın Tottenham’ı mağlup ettiği maçta yedek kalan ve son dakikalarda oyuna girmeyi reddedip sahayı terk ettikten sonra kadro dışı bırakılan Cristiano Ronaldo için yeni bir karar verildi.

Manchester United’ın Tottenham’ı 2-1 mağlup ettiği maçta yedek kalan, Erik ten Hag’ın açıklamasına göre son dakikalarda oyuna girmeyi reddeden ve maç bitmeden sahayı terk eden Cristiano Ronaldo kadro dışı bırakılmıştı.

ERIK TEN HAG: KABUL EDİLEMEZ

Kadro dışı kararının açıklanmasının ardından konuşan Erik Ten Hag; “Sezon öncesindeki Vallecano maçından sonra Ronaldo’ya yaptığının kabul edilemez olduğunu söyledim. Ancak, bunu sadece Ronaldo’ya değil tüm takıma söyledim. Bu ikinci kez oldu ve bir sonucu olmalıydı. Chelsea maçında Ronaldo oynayamayacak. Cristiano Ronaldo hala önemli bir oyuncumuz. Ronaldo’nun yaptığı davranışın bir sonucu olacaktı. Tottenham maçında oyuna girmeyi kabul etmedi. Bu takım içindeki herkes, davranışlarından sorumludur. Birlikte yaşayıp birlikte oynadığınızda sonuçlar gelecektir. Futbol bir takım sporudur.” demişti.

Bu Yazıya Tepki Ver