Meral Akşener taburcu oldu

aksener
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kalbindeki ritim bozukluğu ve çarpıntı nedeniyle Ankara’daki Güven Hastanesi’ne  kaldırılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taburcu oldu. Akşener’in birkaç gün istirahat edeceği ifade edildi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kalbinde ritim bozukluğu ve çarpıntı nedeniyle dün Ankara Kavaklıdere’deki Güven hastanesine kaldırılmıştı.

İYİ Parti Sözcüsü Prof. Dr. Kürşad Zorlu, bu sabah hastane önünde yaptığı açıklamada ‘Birazdan taburcu olacak. Soru cevap almayacak. Türkiye’nin çok ağır sorunları var. Başkanımızın sorumluluğu, ülkesine olan sevdası büyük. Karış karış ülkemizi gezen cesur insan bu süreçte biraz yoruldu istirahat edecek’ dedi.

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Turhan Çömez de,  ‘Sayın Genel Başkanımız birazdan taburcu olacaklar. Türkiye tarihi bir dönemeçten geçiyor. Sayın genel başkanımızın sırtında çok ama çok ağır sorumluluklar var. Stresli bir dönemden geçiyor. Çok ağır tempoda çalıştı geçtiğimiz günlerde. Dün de ifade ettiğimiz gibi kalbinde bir ritim bozukluğu oldu. Şu anda her şey yolunda. Bir süre istirahat etmesi gerekiyor. Genel başkanımız bir süre sonra kaldığı yerden aynı tempoyla, hizmet sevdasıyla yoluna devam edecektir’ ifadelerini kullandı.

Akşener, 10.50’de tedavi gördüğü hastaneden ayrıldı.Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir