Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol’u tehdit eden sahte doktor Mustafa Yücel kelepçeyi kırdı !

esin davutoğlu şenol dana dili tehdit
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazi Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol kendisini ölümle tehdit eden ve kapısına dana dili bırakan tutuksuz yargılanan Mustafa Yücel’in elektronik kelepçesini kırdığını duyurdu. Şenol,  “Bugün itibarıyla asayiş izleme birimince, zanlının elektronik kelepçesini kırdığı ve izlemden düştüğü, yeni kelepçe siparişi verildiği, adli makamlara bilgi verildiği bilgisi verilerek kendi tedbirlerimi sıkılaştırmam gerektiği söylendi. Bekliyorum, bekliyoruz. Neyi beklediklerini bilmiyoruz. Adalet bekliyoruz” dedi.

Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol, 29 Temmuz’da kendisini ölümle tehdit eden ve tutuksuz yargılanan aşı karşıtı Mustafa Yücel’in elektronik kelepçesini kırdığını duyurdu. Şenol, sosyal medya hesabından bugün yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

“Neyi beklediklerini bilmiyoruz; adalet bekliyoruz”

29 Temmuz’dan beri, bir zanlının adli tatile takılan adalet ile dalga geçmesini izliyoruz. Bugün itibarıyla Asayiş İzleme Birimi’nce, zanlının elektronik kelepçesini kırdığı ve izlemden düştüğü, yeni kelepçe siparişi verildiği, adli makamlara bilgi verildiği bilgisi verilerek kendi tedbirlerimi sıkılaştırmam gerektiği söylendi. Daha önce karar ile kelepçe uygulanması arasında 10 gün geçmiş, zanlı o sırada Ankara, Eskişehir, Diyarbakır, eski bakan, Cumhurbaşkanı danışmanları ile isim ve yer etiketleyerek paylaşımlar yapmıştı. Avukatım, her gün dosyaya ‘delil karartma, telefon ve tweet ile tehdit, başka kimseleri tehdit’ suçlarını ekliyor. Bekliyorum, bekliyoruz. Neyi beklediklerini bilmiyoruz. Adalet bekliyoruz.

Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.