Sedat Peker’den tartışma yaratacak “Erdoğan” iddiası

sedat-peker
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Silivri Cezaevi’nde hapis yattığı dönemde kendisini Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü’nün ziyaret ettiğini ifade etti. Peker, Silivri’de Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü’nün Erdoğan’ın talimatıyla kendisini ziyaret ettiğini iddia etti.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, cezaevinde kaldığı süreçte insan hakları ihlalleri olup olmadığının araştırmasını yapmak için CHP’li vekillerin kendisini ziyaret etmesine gelen tepkilere yanıt verdi. Peker, tepkilerin ‘Ak Partili troller’den geldiğini belirterek, “Şahsımı MHP milletvekilleri de ziyaret etti” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla Silivri Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü’nün de kendisini ziyaret ettiğini anlatan Peker “görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı. Ne kadar enteresan değil mi?” dedi.

Peker’in açıklamaları şöyle:

”1-Ak Partili troller CHP milletvekili Özgür Özer ve Veli Ağbaba’nın beni cezaevinde ziyaret etmesini gündem yapıp kafa karıştırmaya çalışıyorlar. Şahsımı MHP milletvekilleri de ziyaret etti.

2-Bu da bir şey mi? Silivri Cezaevinde yatarken ceza tevkifevleri genel müdürü beni koğuşumda ziyaret etti. Baş başa görüştük. Bu cumhuriyet tarihinde hiç olmamıştır. Ceza tevkifevleri genel müdürünü de TAYYİP AĞABEY yanıma yollamıştı. Bence bu daha iyi gündem olacak bir şey.

3-Kamera kayıtları yerindedir. Bakılıp görülebilir. Sayın ceza tevkifevleri genel müdürüyle (çok önemli bir adam) koğuşumda baş başa görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı. Ne kadar enteresan değil mi?”

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir