Şikayetini geri çekti, hayatından oldu

polis
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ümit Filiz kıskançlık nedeniyle tartıştığı karısını bıçaklayarak öldürdü. Deniz Filiz’in eşini daha önce birkaç kez şikayet ettiği, ancak aile üyelerinin araya girmesiyle şikayetinden vazgeçtiği bu nedenle de uzaklaştırma kararının alınmadığı öğrenildi

Maltepe’de kıskançlık nedeniyle tartıştığı 9 yıllık eşini bıçaklayarak öldürdükten sonra kaçan Ümit Filiz polis tarafından yakalandı. İdealtepe Mahallesi’nde gece saat 01.00 sıralarında meydana gelen olayda sigortacılık yaptığı öğrenilen Ümit Filiz, iddialara göre sarhoş bir şekilde eve geldi. Evde daha öncede kıskançlık yüzünden tartıştığı eşi Deniz Filiz’le yine kavga etmeye başladı. Kavga sırasında mutfaktan aldığı bıçakla eşine defalarca bıçakladığı öğrenilen saldırgan olay yerinden kaçtı.

ZANLI KAVACIK’TA KISTIRILDI

Kanlar içinde yere düşen Deniz Filiz olay yerinde hayatını kaybetti. 42 yaşındaki Deniz Filiz’in kendisini kıskandığı için daha önce de tartıştığı eşini birkaç kez polise şikayet ettiği, ancak araya giren aile üyelerinin iknası sonucu her seferinde şikayetini geri çektiği belirlendi. Bu nedenle uzaklaştırma cezası almaktan kurtulan Ümit Filiz, rahatça yanına gidebildiği eşini bir tartışma sonrasında öldürdü. Ümit Filiz’in otomobiliyle kaçarken, polis ekipleri Kavacık’ta yakaladı.

Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir