Sinan Oğan da İçişleri Bakanlığı’na gidiyor ! “Saat 11’de ben de orada olacağım”

Sinan Oğan
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski MHP Milletvekili Sinan Oğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘nun katıldığı programda Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ gibi kendisine de hakaret ettiğini söyleyerek, “Ümit Özdağ, yarın saat 11.00 ’da bakanlık önünde olacağını açıkladı. Aynı saatte ben de orada olacağım” ifadelerini kullandı.

thumbnail
İlgili Haber
Ümit Özdağ’dan Süleyman Soylu’ya çağrı: “Geliyorum, erkeksen orada bekle”

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Bakan Soylu’ya; saat 11:00’de Bakanlık’ta olacağını söylemiş; “Tek başıma İçişleri Bakanlığı’nın önüne gideceğim, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle! Seni yarın içişleri Bakanlığı’nın önünde bulacağım oğlum” ifadelerini kullanmıştı.

Sinan Oğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ” Süleyman Soylu ve İsmail Çataklı aynı programda bize de ağır hakaret lafları etti. Soylu ve Çataklı gelsinler yüzümüze söylesinler!” ifadelerine yer verdi.

Oğan’ın paylaşımı şöyle:

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı aynı programda bize de ağır hakaret lafları etti. Ümit Özdağ yarın saat 11.00 ’da bakanlık önünde olacağını açıkladı. Aynı saatte ben de orada olacağım. Soylu ve Çataklı gelsinler yüzümüze söylesinler!”

Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.