Hadi Özışık arayı bulamadı

sedat peker - ozısık
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Sedat Peker arasında aracılık yaptığı iddia edilen Hadi Özışık, ‘Söyleyen şerefsizdir’ açıklamasını yapınca, Sedat Peker Özışık ile olan görüşmesinin videolarını paylaştı. Sosyal medyada bomba etkisi yaratan video kısa milyonlara ulaştı

Hadi Özışık’ın açıklamalarından kısa bir süre sonra Sedat Peker, söz konusu görüşmenin videosunu yayımladı. Özışık’ın videoda Peker’e sık sık “Sen haklısın” dediği görüldü.

“ADIMI NEDEN VERDİN?”

Hadi Özışık yayımlanan videonun ardından Sedat Peker’i arayarak “Benim ismimi neden geçirdin?” diyerek tepki gösterdi. Gidenin kardeşi Süleyman Özışık’ın olduğunu belirten Hadi Özışık, “Benim ismimin orada geçmesi sıkıntı yaratır” dedi.

“HERKESİ REZİL EDERİM”

İki videoyu peş peşe paylaşan Peker, “Kıymetli dostlarım, İnternethaber sitesinin sahibi olan Hadi Özışık – Süleyman Özışık kardeşler en yakınları olan Süleyman Soylu’yla benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar. ‘Söyleyen şerefsizdir’ demişler. Ben kimseye hile yapmam, ancak kendimi de rezil duruma düşürmem. Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim. Adam gibi dik duracağız. Yoksa yerle yeksan ederim!” notunu düştü. Hadi Özışık’ın Mehmet Ağar ile ilgili ise “Aptal herif biz olmasak buraya mafya çöker diyor” demesi gözlerden kaçmadı. 

Bu Yazıya Tepki Ver