AK Parti DEVA’yı gördü

varank
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın AK Parti’deki bakanlığı döneminde kendisine ‘Fren Ali’ dendiğine ilişkin “mütevazılık numarasına ben bile kanabilirdim” yanıtını verdi.

Varank, Babacan’ın “Fotokopi çektiğimiz A4 kağıdını önlü arkalı kullanarak tasarruf ettiğimiz günlerde benim için ‘Fren Ali’ demişlerdi. 125 bin makam arabası alan israf zihniyeti ise anca duvara tosladı” sözlerine twitter’da sert sözlerle karşılık verdi. ‘Busan’da Kore yemeği yiyemeyince kriz çıkaran, yurtdışında Mercedes harici araca burun kıvıran, Londra-Vaşington gezilerinde kalacağı otelin yıldız sayısıyla ilgilenen bir geçmişi olmasa bu mütevazılık numarasına ben bile kanabilirdim. Fren Ali ama neye? Sanayiye olmasın sakın?’

Böylece DEVA ve Gelecek Partilerini görmezden gelen AK Parti, Bakan düzeyinde ilk defa bu partilerden birini hedef aldı.

Ali Babacan da Varank’a; “İktidarın trolleri beni TT yapmak için mesai harcıyorlar. Keşke iktidar, bu rezalete harcadığı kaynağı, fakir fukaranın derdine, esnafa, vatandaşa yardıma harcasaydı” diye cevap verdi.

Bu Yazıya Tepki Ver