AK Partili isimden Rize ziyareti öncesi İmamoğlu’na tehdit

ekrem imamoğlu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Rizelilerle yapacağı bayramlaşma programından önce AK Partili Dilek Akıncı, Ekrem İmamoğlu’nu tehdit etti. Akıncı tepkiler sonrası apar topar tweetini sildi.

thumbnail
İlgili Haber
‘İmamoğlu Karadeniz’e geliyor’ paniği ! Rize’nin ardından Trabzon’da da afişler toplandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun, Ramazan Bayramı’nın 2. ve 3. günü Rize ve Trabzon’da yapacağı bayramlaşma programı gündemin en çok konuşulanlar arasına girdi. İlk önce İmamoğlu’nun ziyareti öncesi asılan afişler kimliği henüz belirlenemeyen kişi ve kişiler tarafından toplandı. Trabzon’un çeşitli yerlerine asılan “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 4 Mayıs’ta Trabzon’da” birkaç kişi tarafından yerinden koparıldığı kameralara yansıdı.

Tüm bu yaşanan saldırıların yanı sıra AK Partili bir isimden şok eden tehdit geldi. Ak Parti Ankara İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi ve Teşkilat Birim Başkan Yardımcısı Dilek Akıncı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu alenen tehdit etti. Akıncı, “3 Mayıs’a Ekrem İmamoğlu Rize’ye gidiyormuş… Git, git.. Git de boyunun ölçüsünü al… Reis’in hemşerileri seni nasıl ağırlayacaklarını çok iyi bilirler…” ifadelerine yer verdi.

Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.