Gündüz Çocuk Bakımevi Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla açılıyor

GÜNDÜZ ÇOCUK BAKIMEVİ KILIÇDAROĞLU'NUN KATILIMIYLA AÇILIYOR (1)
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadınlar, çocuklar ve gençleri önceleyen bir anlayışla nitelikli alanlar oluşturmaya devam eden Beylikdüzü Belediyesi, “Her mahalleye bir kreş” hedefini hızla gerçekleştiriyor. Belediye tarafından ilçeye kazandırılan 2 gündüz çocuk bakımevinin ardından Gürpınar Mahallesi’nde Yuvamız Beylikdüzü Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz Gündüz Çocuk Bakımevi, Selvi Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla açılıyor.

724 metrekarelik alanı bulunan ve 6 derslikten oluşan gündüz çocuk bakımevi 150 öğrenci kapasitesine sahip. İçerisinde; açık-yarı açık oyun alanları, ortak etkinlik alanı, amfi ve yemekhanenin bulunduğu gündüz çocuk bakımevi; çocukların eğitimine, kadınların ise sosyal hayata katılımına destek verecek.

Selvi Kılıçdaroğlu ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın yanı sıra ilçe protokolünün de katılım sağlayacağı açılış töreni 03 Nisan Pazartesi günü saat 17.00’da gerçekleşecek.

TARİH: 03 Nisan Pazartesi

SAAT: 17.00

YER: Yuvamız Beylikdüzü Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz Gündüz Çocuk BakımeviADRES:  Gürpınar Mahallesi, Yahya Kemal Beyatlı Caddesi, Solmaz Sokak, Beylikdüzü– İstanbul

Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir