Kılıçdaroğlu: “Mafyacıklara sokaklarımızı teslim etmeyeceğiz”

kemal kılıçdaroğlu sadat
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski başdanışmanı Adnan Tanrıverdi’nin kurucusu olduğu SADAT’ın merkezine gitmesinin ardından sosyal medyadan paylaşımlar yaptı. Kılıçdaroğlu, seçim güvenliğini sağlayacaklarını söyleyerek, “Erdoğan al şu paramiliter artıklarını, ne yaparsan yap. Seçim yaklaştıkça zulmünü artırma niyetindesin biliyorum. SADAT’tan da medet umuyorsan bil ki her türlü pisliğe karışmış bu zorbalardan zerre korkuyorsak namerdiz!” dedi.

thumbnail
İlgili Haber
Kılıçdaroğlu’ndan sürpriz çıkış ! SADAT kapısında açıklama

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, SADAT’ın genel merkezine ani gidiş yapmasının ardından sosyal medyada paylaşımlarda bulundu. Seçim güvenliği konusuna dikkat çeken CHP lideri SADAT’tan korkmadıklarını ve seçim güvenliğini sağlayacaklarını belirtti.

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımları şöyle:

“SADAT bir paramiliter kurum. Yani işleri suikastçı, provokatör ve terörist yetiştirmek. Erdoğan kaçakları da ülkeye bu kafayla soktu. Başka ülkelerin camilerinde bu paramiliter kafayla namaz kılacaktı, ne oldu? 8 milyon sığınmacı Türkiye’nin cenaze namazını kılmaya çalışıyor.”

“BU ZORBALARDAN ZERRE KORKUYORSAK NAMERDİZ”

“Erdoğan al şu paramiliter artıklarını, ne yaparsan yap. Seçim yaklaştıkça zulmünü artırma niyetindesin biliyorum. SADAT’tan da medet umuyorsan bil ki her türlü pisliğe karışmış bu zorbalardan zerre korkuyorsak namerdiz!”“Siyasi cinayetler demiştim. Karanlık odaklar var demiştim. Hangi maşalar kullanılacak bu karanlık işlerde? Kimler hangi hedefler için devreye girecek? Her türlü kaostan SADAT gibi paramiliter danışmanlar sorumlu tutulur. Bil. Öyle heveslere girişme.”

“MAFYACIKLARA SOKAKLARIMIZI TESLİM ETMEYECEĞİZ”

“Erdoğan şunu sakın aklından çıkarma. Muhalefet yüreklidir. Muhalefet cesurdur. Muhalefet Türkiye’dir. Buradan mafyacıklara da sesleniyorum. Size de sokaklarımızı teslim etmeyeceğiz.”

“Ve son olarak halkımız, bu seçim olacak. Seçim güvenliği ne pahasına olursa olsun sağlanacak. Sizler sandığa gidip rahatça oyunuzu vereceksiniz. CHP var. 100 yıldır buradayız. Merak etmeyin.”

Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.