Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a montaj davası

erdoğan kılıçdaroğlu anket
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik, AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 1 milyon TL’lik montaj davası açtığını duyurdu.

AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için hazırlanan ve mitinglerde izlettirilen videolarla ilgili ‘montaj’ itirafında bulunmuştu.

Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik, AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 1 milyon TL’lik montaj davası açtığını duyurdu.

“ŞEHİT ÇOCUKLARINA BURS VERİLECEK”

Çelik yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Genel Başkanımız ve 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatı gereğince; Türk tarih ve kültürü ile özdeşleşmiş “Mertçe Mücadele” etik değerinden bihaber olan, Müfteriliği ise değer olarak benimseyip içselleştirmiş bulunan, Montajcıbaşından yani Erdoğan’dan; Montaj video sahtekârlıklarının hesabını sormak üzere davamızı açtık! Ancak bu kez Erdoğan’ın ederini gözetmedik! Kişiliğine biçilen değeri aşarak, 1 Milyon TL miktarlı olarak dava açma yoluna gittik: Şehitlerimizin çocuklarına eğitim bursu olarak dağıtılmak üzere….Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir