HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 2 ay 13 önce Gazete Duvar’da “Kim bu devlet içindeki çeteler?” başlıklı yazısını hatırlatarak, “Güncel gelişmeler ışığında lütfen bir daha okuyun” ifadesini kullandı. Demirtaş’ın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Merhabalar. 2 ay 13 gün önce yazmıştım. Güncel gelişmeler ışığında lütfen bir daha okuyun. Kim bu devlet içindeki çeteler?” denildi.
“Kim bu devlet içindeki çeteler?”
![demirtas](https://gercekgazete.com/wp-content/uploads/2021/05/demirtas.jpeg)