Seçimi bırak kıyamete bak!

ali koç
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ali Koç’un tek aday olduğu Kongre, Aziz Yıldırım’ın açıklamalarına verilen aynı sertlikteki cevaplarla gergin bir atmosferde geçti.

Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Ülker Stadı’nda başladı. Kongre’nin ilk gününde kurulların ibra edilmesi ve 2021 yılı bütçesi üyelerin oylarına sunuldu. Daha önce adaylığını açıklayan Eyüp Yeşilyurt, yeterli imzayı toplayamadığı için çekildi. Engin Verel de yarışa girmeme kararı aldı. Tek aday kaldığı için yeniden başkan seçilmesi kesinleşen Ali Koç ise yaptığı konuşmada Aziz Yıldırım’ın gündeme bomba gibi düşen sert açıklamalarına aynı sertlikle karşılık verdi. Bu nedenle gergin geçen Kongre’de, başkanlık seçimi yarın (Cumartesi) yapılacak.

İŞTE KOÇ’UN LİSTESİ

ALİ Koç, formalite haline gelen seçimle birlikte göreve gelecek olan yeni yönetim kurulu aday listesini açıkladı:

Asil: Erol Bilecik, Burak Ç. Kızılhan, Ömer Temelli, Mehmet Dereli, Fethi Pekin, A. Sertaç Komsuoğlu, Simla Türker Bayazıt, Hüseyin Arslan, Esin Güral Argat, Nüket Küçükel Ezberci, Ahmet Ketenci, Alper Pirşen, Kemal Danabaş, Ruşen Çetin

Yedek: Selma Altay Rodopman, Ömer Okan, Selahattin Baki, Bekir İrdem, İlker Dinçay, Özgür Özaktaç, Can Gebetaş.Aziz Yıldırım yok!

 Yönetimin tahsis ettiği park yerini beğenmeyen Eski Başkan ve arkadaşları, Kongre’ye katılmadı

Aziz Yıldırım, eski yöneticilerin maraton tribün tarafındaki otoparkı kullanma isteklerinin mevcut yönetim tarafından geri çevrilmesi sebebiyle kongreye katılmayacağını duyurdu. Yıldırım, “Özellikle yürüme problemi olan Abdullah Kiğılı’nın bize önerilen yerden yürüyerek genel kurula katılımı mümkün değildir. Bize reva görülen bu nezaketsiz uygulamayı üzüntü ve esefle karşılıyoruz. Kongreye katılmayacağız” açıklamasını yaptı.

‘SÖZ VERDİN, GEL’

FENERBAHÇE yönetiminden ise Fenerium otoparkında ve tribününde kendisine ve yönetici arkadaşlarına yer tahsis edilen Aziz Yıldırım’ın iddiasının gerçek olmadığı ve söz vermiş olduğu gibi genel kurula katılmasının beklendiği yönünde bir açıklama geldi.

 

Bu Yazıya Tepki Ver