Sedat Peker retweetlerle konuşuyor: Bu kez gündem SADAT !

sedat-peker
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE)  yaşayan dijital tecritteki organize suç örgütü lideri Sedat Peker mesajlarını retweetler ile vermeye devam ediyor. Peker’in son paylaşımı ise gündemdeki, SADAT ile ilgili idi. Kişisel Twitter hesabından bir paylaşımı Retweet yapan Peker, “Tamam deyyus-u ekber’i merak ediyorsunuz. Ancak SADAT konusu çok ciddi bir konu. SADAT’ın durumu farklı çünkü bunların elinde çokça silah var” dedi.

thumbnail
İlgili Haber
GERÇEK BAKIŞ: Sedat Peker SADAT’ı işaret etti, Kılıçdaroğlu 1 yıl sonra SADAT’a gitti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve parti heyeti, partisinin MYK toplantısının ardından AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski başdanışmanı Adnan Tanrıverdi’nin kurucusu olduğu SADAT’ın (Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.) İstanbul  Beylikdüzü’ndeki merkezine ani bir baskın gerçekleştirmişti.

Bina önünde açıklama yapan Kılıçdaroğlku, “Burası terörist yetiştiren bir kurumdur” dedi. CHP Lideri’nin SADAT’ın önüne gitmesiyle birlikte daha önce konu hakkında birçok paylaşım ve açıklama yapan organize suç örgütü lideri Sedat Peker’de SADAT ile ilgili yeni bir retweet yaptı.

PEKER SADAT SÖZLERİNİ HATIRLATTI

Peker’in, “1- 40 yaş altı kardeşlerim, dün yayınlamış olduğum (SADAT) dosyasıyla ilgili biraz daha fazla gayret sarf ederseniz sevinirim. Ne yalan söyleyeyim, bazen ben dahil hepsini çöpe atın dediğim 40 yaş üstü dostlarımız konuları daha dikkatli takip ediyorlar” paylaşımını alıntılayarak yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

“Tamam deyyus-u ekber’i merak ediyorsunuz. Ancak SADAT konusu çok ciddi bir konu. SADAT’ın durumu farklı çünkü bunların elinde çokça silah var. Sedat Peker bunları demeden de Sadat tehlikeli bir şekilde dikkatimi çekmişti. Şimdi sorular cevaplanmalı!”

Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.