Sedat Peker’den hakkındaki iddialarla ilgili paylaşım

Ersan Barkın sedat peker
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘Güvenlik önlemleri’ nedeniyle paylaşımlarını uzun zamandır retweet olarak sürdüren Sedat Peker yeni bir paylaşımda bulundu.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, paylaştığı videolar sonrası güvenliğini sağlayabilmek için Twitter üzerinden iletişimini hakkında yazılanları paylaşarak sürdürüyor.

Hakkındaki yakalama kararından dolayı güvenliğini tesis etmek için sessiz olduğu iddia edilen Peker, bu akşam saatlerinde yine hakkındaki bir tweeti paylaştı.

‘MÜVEKKİLİMLE İLGİSİ YOK’

Avukatı Ersan Barkın’ın Twitter’daki paylaşımı şu şekildeydi: “Muhammed Yakut-Can Tanrıyar-Nuri Ensari ilişkisinin konu edildiği ODATV haberinde, yine müvekkilim Sayın Sedat Peker’in adı geçti. Ama yine haberin özü yanlış. Köprüler arası bağlantının kurulduğu Nuri Ensari’nin S.Peker dosyasında adı bile geçmedi. Dolayısıyla dosya kapsamında hakkında yurtdışına çıkış yasağı konduğu bilgisi hatalı. Sayın Peker ile görüşen yüzlerce insan hakkında önceki dönemde yapılan pasaport iptali işlemine konu edilmiş sanırım ancak ilişkili olmadığı görülmüş ki pasaportu iade edilmiş. Bu tip haberler hassas. Araştırmada da aynı hassasiyetle davranmak gerekir. Toplumun zihninde soru bırakmamak gerekir.”Bu Yazıya Tepki Ver