Şen ve Mola’dan aşıya davet

saglikasi1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin aşılama konusunda yakaladığı ivmeyi sürdürmeyi hedefleyen Sağlık Bakanlığı Şener Şen ve Ezgi Mola’nın vatandaşlara seslendiği kamu spotları hazırlattı

Sağlık Bakanlığı Covid-19 aşısına yönelik kampanya için Türk sinemasının yaşayan efsanesi Şener Şen ve Ezgi Mola’nın yer aldığı kamu spotları hazırlattı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından, “Kolları sıvıyoruz” sloganıyla yürütülen Covid-19 aşılama kampanyası kapsamında hazırlanan ve Şen ile Mola’nın vatandaşları aşı olmaya çağırdığı kamu spotunu paylaştı. Şener Şen, “Sinemalarda, konserlerde, tiyatrolarda yeniden buluşmamız için, normal hayatımıza geri dönmemiz için siz de mutlaka aşınızı yaptırın” ifadesini kullandı.

EN ETKİLİ YOL AŞIDIR

Ezgi Mola ise vatandaşlara “Bu kadarı ancak filmlerde olur dediğimiz birçok şeyi pandemi döneminde yaşadık. Ancak filmin sonunu değiştirmek bizim elimizde. Aşımızı olalım, hayatımıza kaldığımız yerden sağlıkla devam edelim” şeklinde seslendi. Videolarda ayrıca “Hepimiz biliyoruz ki salgın hastalıkları kontrol altına alabilmenin en etkili yolu, dün olduğu gibi bugün de aşıdır. Tedbirler ve aşıyla Covid-19’u aşıyoruz. Sağlığımız için kolları sıvıyoruz” ifadeleri yer aldı.

Bu Yazıya Tepki Ver