“Söylemezsem Olmaz’a Seren Serengil’in o isim geldi

Bircan Bali ve Arto seren serengil
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mobbinge uğradığını söyleyerek Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programından ayrılan Seren Serengil’in yerine gelen isim netleşti. Seren Serengil, uzun süredir Beyaz TV’de yorumculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programından geçen hafta ayrıldığını açıkladı.

Instagram’dan açıklama yapan Serengil, ayrılık gerekçesinin mobbing olduğunu söyledi.

Serengil ayrılmıştı

Serengil, “Uzun zamandır süregelen birtakım olaylarla birlikte her sabah Beyaz Tv’de yorumculuğunu yapmakta olduğum ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli programdan bu sabah itibarıyla tüm yasal haklarımı saklı tutarak ayrılmış bulunmaktayım. Programdaki diğer yorumcular ve yapımcı tarafından sözlü, psikolojik şiddet ve mobbing nedeniyle kişilik haklarımın, kamuoyu önündeki itibarımın, ismimin marka değerinin ve siz sayın izleyicilerimin gözündeki varlığımın zarar görmemesi adına bu kararı almış bulunmaktayım” dedi.

Seren Serengil’in yerine Ebru Şancı Öztürk dahil olacak

Seren Serengil’in yerine gelen isim de belli oldu. Programa Ebru Şancı Öztürk dahil olacak. Öztürk, Bircan Bali ve Arto ile magazin dünyasındaki gelişmeleri yorumlayacak.

Seren Serengil’den Deniz Akkaya, BircanBali ve Arto’ya dava

Öte yandan, Seren Serengil, günlerdir süren sessizliğini, programın eski yorumcularından Deniz Akkaya’nın, “Halvetteyken altına kaçırıyordu” sözleri sonrası bozdu.

Serengil, yapımcının yanı sıra Deniz Akkaya ve programın sunucuları Bircan Bali, Arto Dalga hakkında dava açtığını duyurdu.Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir