Süleyman Özışık: Söz söyleme sırası bana geldi

süleyman-özışık
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Okurlarım, ‘İçişleri Bakanı’na kırılma, o sözleri kızgınlıkla söyledi’ diyor. Beni hainlerin önüne, ciğeri beş para etmezlerin önüne kurban olarak attığı için, linç ettirdiği için, küfür ettirdiği için ben isyan ediyorum. Benim de bildiklerim var. Bunları korkmadan çekinmeden anlatacağım.”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Sedat Peker’in videolarında ismi geçen Süleyman Özışık’tan “Söz söyleme sırası bana geldi” mesajı… Özışık, Soylu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Şimdi yüzlerce arkadaşım binlerce okurum bana diyor ki ‘İçişleri Bakanı’na kırılma, o sözleri kızgınlıkla söyledi.’ Mesele benim hakkımda suç duyurusunda bulunması değil arkadaşlar.

Suç duyurusunda bulunmadan bir gün önce gazetelere ‘Süleyman Özışık bana kumpas kurdu’ diyerek benim hakkında kesin hüküm ve ceza vererek, mahkemeden önce benim kumpasçı olduğumu ilan etmesi. Beni hainlerin önüne, ciğeri beş para etmezlerin önüne kurban olarak attığı için, linç ettirdiği için, küfür ettirdiği için ben isyan ediyorum. İsyanım buna.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, devlet makamında olduğu ve cumhurbaşkanının yanında durduğu sürece onu savunmak benim boynumun borcu ve namus borcum olsun. Herkes Sedat Peker’e bir şeyler söyledi. Madem adım bu işlerin içine bir şekilde bulaştırıldı, o zaman söz söyleme sırası bana geldi. Benim de bildiklerim var benim de öğrendiklerim var. Bunları tek tek anlatacağım, tek tek. Korkmadan çekinmeden anlatacağım.”

 

 Bu Yazıya Tepki Ver