Yazarlar kapıştı

1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni Şafak yazarı İbrahim Karagül, Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak’ın Taksim Camii’ne ilişkin olarak sorduğu bir soruya tepki göstererek, “BAE ekseninde konumlanmaya başladığını” iddia etti. Dilipak ise Karagül’ü “Allah’a ve adalete teslim ettiğini” söyledi.

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı Taksim’deki camiyle alakalı bir haberdeki “Camide diğer semavi dinler için de ibadet alanlarının bulunduğu”na dikkat çekerek “Bu ne anlama geliyor?” diye yazdı.

Dilipak’ın paylaşımına Yeni Şafak yazarı İbrahim Karagül tepki gösterirken “Şimdi de Taksim Camii’ne çamur atmaya başlamış… Hem de bir yalan haber üzerinden. BAE, Dubai, Bin Zayed ekseninde bir konumlanma işaretleri alıyorum” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Dilipak da isim vermeden “Birileri kendi havuz medyalarında çıkan habere ses çıkartmıyor. Bu nedir diye sormayı saldırı bahanesi sayanları Allah’a ve adalete havale ediyorum” yazdı.

Bu Yazıya Tepki Ver