Yılmaz Özdil yeniden “Yılmaz kardeş”

uğur-dündar-yilmaz-ozdil
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uğur Dündar Yılmaz Özdil ile barıştı. Gazeteci Uğur Dündar, Yılmaz Özdil ile yaşadığı tartışma sonrası TELE 1 canlı yayına katıldı ve şaşırtan açıklamalar yaptı. Dündar, “Ben anlıyorum ki bir yanlış anlaşılma var. Yanlış anlaşılma ortaya çıktıktan sonra benim onun üzerine söyleyecek hiçbir lafım olamaz” ifadelerini kullandı.

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil’in, Artı 1 TV’yi Sezgin Baran Korkmaz’ın finanse ettiği iddiasının ardından canlı yayında çok sert tepki göstermişti. Dündar, “Yılmaz Özdil benim cenazeme gelmesin, benim için Yılmaz Özdil defteri kapanmıştır” ifadelerini kullanmıştı.

Emre Kongar birlikte TELE 1 canlı yayına katıldığı Uğur Dündar’a canlı yayında Yılmaz Özdil ile yaptığı görüşmeyi aktararak, Özdil’in Uğur Dündar’ı kastetmediğini söylediğini ifade etti.

“YILMAZ KARDEŞİM OLARAK KALACAK”

Kongar’ın açıklamaları sonrası Dündar tartışmaya ilişkin, “Bana gelen mesajlarda bazıları özellikle benim ona cevap vermem gerektiğini yazmışlardı. Bu sosyal medya paylaşımlarının arasında ben o tweeti gördüm. Şimdi hem sevgili Merdan, hem siz, hem de hayatımdaki en eski arkadaşım sevgili Müjdat, değerli kardeşim Yılmaz ile konuşmuşsunuz. Ben anlıyorum ki bir yanlış anlaşılma var. Yanlış anlaşılma ortaya çıktıktan sonra benim onun üzerine söyleyecek hiçbir lafım olamaz. Mesele benim için burada kapanmıştır. Yılmaz bundan sonra da benim kardeşim olarak kalacaktır. Üzgünüm böyle bir canlı yayın kazası olduğu için. Çok duygusal bir çıkış yaptım. O akşam benim başıma bir şey gelse Yılmaz, ömür boyu vicdan azabı çekerdi.” ifadelerini kullandı.Bu Yazıya Tepki Ver