Ümit Özdağ’dan “Soros taktiği uyguluyor” diyen Süleyman Soylu’ya cevap

soros recep tayyip erdoğan
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kendisi hakkında ‘Soros taktiği uyguluyor’ diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya sosyal medyadan Soros cevabını fotoğraflarla verdi.

thumbnail
İlgili Haber
Süleyman Soylu: “Suriyeliler giderse önce iş dünyası isyan eder”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu TGRT Haber’de gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın ‘ben finanse ettim’ dediği Sessiz İstila isimli kısa film hakkında da açıklama yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ” Sessiz İstila bir edepsizliktir. Bir yalandır ve bunu ortaya koyup bunu sosyal medya üzerinden toplumu tahrik eden ve direk hükümeti hedef alan saldırı ile karşı karşıyayız. Bot hesaplar ile kamuoyu oluşturmaya çalışılıyor.”

“BU SOROS TAKTİĞİDİR”

“Ümit Özdağ bu filmi nasıl finanse etmiş. Bu Soros taktiğidir. Bu vatandaşımızı korkutmaya yönelik bir süreci tetiklemeye çalıştılar. Bunların insanlık ile alakası yok. Bunlar için İslam’ın güzel sözleri var. Hayvandan aşağıdır. Böyle tipler. Evet bir problem var. 4 milyon sığınmacı var Türkiye’de. Dünyada en çok sığınmacı olan ülkeyiz. Ama yalan üzerinden değerlendirerek insanları birbirine kırdırıyorlar. Siz insan değilsiniz. Siz insanlık sıfatından çıkmışsınız. Lübnan’da çekilen görüntüler Türkiye’de çekilmiş gibi gösterildi.”

ÜMİT ÖZDAĞ’DAN CEVAP

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya kendisine ait resmi sosyal medya adresinden cevap veren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ “Soylu, Özdağ Soros taktikleri uyguluyor demiş. Soros taktiklerini kimin uyguladığını biliyoruz. Zafer Partisi, öğrenmesi gerekenleri Soros’tan deği, Toros’dan (Denktaş) ve onun temsil ettiği gelenekten öğrendi.” dedi.Bu Yazıya Tepki Ver


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.