Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşandı mı?

nagihan alçı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Posta gazetesinin magazin muhabiri Alev Gürsoy, Alçı ve Kütahyalı çiftinin boşandığını ileri sürdü. Gürsoy, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı: “Nagehan ve Rasim boşanmış bu arada…Demek o yüzden twitter’den tartışıyorlardı”

Alçı ve Kütahyalı çifti Twitter üzerinden karşılıklı mesajlarla tartışmışlardı. Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımlarla Açık ve Net’e konuk olan eşi Nagehan Alçı’ya ‘nasihatlerde bulundu.’ Programa katılan hukukçu Ümit Kocasakal ile Alçı arasında yaşanan gerginlik sonrası paylaşımlar yapan Kütahyalı, “Nagehan’cım lütfen benim hatırım için hoşgörülü ol. Şu an bizim emrimizde olan, bize hizmet eden, muhalefeti bölen, bizim kontenjanımızla muhalif rolü oynayan bu arkadaş gibiler rejim için çok mühim. CHP’ye zarar verip, bize faydalı olan bu tip gibilere ihtiyacımız var” dedi.

Program sırasında paylaşımlarını sürdüren Kütahyalı, “Nagehan’cım beni dinlemedin ve beni kırdın. Ekranda sahte Atatürkçülük şovu yapıp sonra Adnan Oktar’ın, PKK’lıların ve FETÖ’cülerin avukatlığını yaparak milyon dolarları indiren bu tipler bize faydalı. Kabaca ifade edeyim: Bunlar bizim köpeğimiz. Onlar bize lazım, hoşgörülü ol” ifadelerini kullandı.

Alçı ise yaşananlarla ilgili bugün kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulundu. Alçı, “Rasim Ozan’ın çirkin ifadelerini kınıyorum, paylaştığı mesajın içeriğini de dilini de çok yanlış buluyor ve içinde ismimin geçmesinden üzüntü duyuyorum” diye yazdı.

Bu Yazıya Tepki Ver