Ağustos 2020’de kendisi gibi oyuncu olan Cansel Elçin ile nikâh masasına oturan Zeynep Tuğçe Bayat, katıldığı bir programda samimi açıklamalarda bulundu. Bayat, “Cansel, evlenmeden 1 yıl önce bana yüzük hediye etmişti ama o zaman evlilik teklifini anlamamıştım. Gönülçelen dizisinde birlikte oynarken onu pek sevmezdim. Hatta gıcık olurdum. Tesadüfen içtiğimiz bir kahve bizi buralara getirdi” ifadelerini kullandı.
Cansel’e gıcık oluyordum
![zeynep](https://gercekgazete.com/wp-content/uploads/2021/06/zeynep.jpg)