‘Temiz geçmiş’e tecavüzlü yanıt!

seda2
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seda Sayan, kendisi için ‘geçmişi biraz daha temiz olsa iftar programı sunardı’ diyen eski dostu Mehmet Ali Erbil’e şok bir iddia ile yanıt verdi: “Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur.”

Bir dönem sıkı dost izlenimi veren şarkıcı Seda Sayan ile şovmen Mehmet Ali Erbil arasında resmen savaş başladı… Hatta Seda Sayan’dan ‘nükleer başlıklı balistik füze’ tadında şok bir suçlama geldi…

Hastalığında kendisini arayıp sormadığı için kırgın olduğu Seda Sayan’a, “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar” şeklindeki sosyal medya paylaşımıyla yüklenen Erbil, çok sert bir yanıtla karşı karşıya kaldı: “Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var, bence işine bak ruhunu arındır. Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin, ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin.”
Sayan, bir süre sonra tecavüz suçlamasının yer aldığı paylaşımını silerek, “Dua et çocuklarının hatırına. Allah’tan af dile benden değil” yazdı.

“Hatanın karşılığı iftira mı?”
Seda Sayan’ın tecavüz suçlamasının ardından bir paylaşım daha yapan Mehmet Ali Erbil, “Evet sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontrolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi. Hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz. Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Sormadınız mı madem böyle bir şey vardı niye sustun diye? Her neyse; benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendisine yakışanı yapsın” ifadelerini kullandı.

Serengil: ‘Tape’leri yayınlarım!
Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil arasındaki söz düellosuna şarkıcı Seren Serengil de dahil oldu. Erbil’e destek veren bir paylaşım yapan Serengil, “Mehmet Ali, seni üzeni üzerim. Hele pavyondan çıkıp, yemediği halt kalmamış, zamanında zengin iş adamlarına kadın ayarlayan, peşkeş çekenleri hiç affetmem. Sana attıkları iftirayı onlar ispat edemezler ama bende bu arsızların tapeleri var. Sana bir laf daha ederlerse onları yayınlarım” ifadelerini kullandı.Bu Yazıya Tepki Ver